Nowy rekord Guinnessa w zmianie koloru samochodu!

Nowy rekord Guinnessa w zmianie koloru samochodu!

 

W trakcie targów MOTO SHOW, które odbyły się 23 maja 2015 roku w Krakowie, zespół aplikatorów  z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers pobił rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu w jak najkrótszym czasie. Polacy wykonali zadanie w 39 minut i 26 sekund.  Barwa Audi A6 z czarnego błysku została zmieniona na ciemnoniebieską satynę. Rekordziści byli lepsi od swoich poprzedników o ponad 35 minut.

Aplikatorzy z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers pracowali w ośmioosobowej grupie. Wcześniejszym rekodzistom oklejenie auta zajęło 1 godzinę i 15 minut, mimo iż ekipa składała się z dziesięciu osób.

Świetne porozumienie zaowocowało dobrym zgraniem zespołu, tym bardziej że aplikatorzy nie współpracują na co dzień. Mimo to uzyskali rewelacyjny wynik, stając się tym samym najszybszą na świecie grupą zmieniającą barwę samochodów.

Do wyklejenia auta użyto folii  3M™ Wrap Film z serii 1080 produkowanej z myślą o zmianie koloru pojazdów ( karoserii, lakieru ?).

 

fot. oficjalny kanał YouTube – zmianakoloruauta.pl (Zmiana Koloru Auta – Oklejanie Samochodów)

Projekt i wykonanie: Studio reklamy & drukarnia © VOLPRINT – Oklejanie Pojazdów.  Wszystkie prawa zastrzeżone. Zaprezentowane na zdjęciach Logo i znaki graficzne są własnością poszczególnych firm i mają jedynie na celu zaprezentowanie mozliwości produkcyjnych. Prezentowane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferujemy wydruki offsetowe, cyfrowe w 24h oraz wydruki wielkoformatowe. Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze do oklejania samochodów.